У Полтавському районі вирішили – свята іще не завершились

І на підтвердження цієї тези тутешній центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштував справжнє свято для малечі, яку відносять до категорії пільговиків.

У районному центрі соцслужб для сім'ї, дітей та молоді розповідають: у пріоритеті їх роботи – діти-сироти і ті, хто позбавлений батьківського піклування. Тож почали їх вітати іще на Миколая і продовжують нині.

/Ірина Буренко, директор Полтавського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Ми хотіли узагальнити всі новорічно-різдвяні свята ось таким концертом. Знайшли підтримку у наших друзів, районної Спілки письменників, і нам все вдалось/

Загалом, розповідає очільниця центру, у них на обліку – 120 дітей-пільговиків. Що приємно, зазначають фахівці, 30 дітей району нині перебувать в 11-ти прийомних сім'ях і 2-х будинках сімейного типу. Всі вони – активні учасники різноманітних заходів: і танцюють, і співають, і вірші та народні повір'я вчать.

/Юлія, учасниця заходу

Мені дуже подобається. Я багато де виступала, і пісні співала, вмію колядувати, щедрувати – мені подобається/

Втім, не концертами єдиними, зазначають організатори дійства. На майбутнє, а зокрема рік поточний, планів багато.

/Ірина Буренко, директор Полтавського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Безпосередньо проводиться практична робота із дітьми: у нас працює і психолог, і проводимо роботу із батьками – для них у нас підготовлений курс лекцій і поради, як себе поводити у тій чи іншій ситуації/

Стрічка новин