У Полтаві по вулиці Пушкарівській прорвало каналізаційний колектор

Наразі на місці аварії працює кілька бригад «Полтававодоканалу». В комунальному підприємстві говорять: якщо б вчасно не зреагували, Полтава від вулиці Чайковського до центру плавала б у фекаліях. На власні очі аварію бачила і Альона В'язнікова.

У комунальному підприємстві «Полтававодоканал» кажуть: щойно відремонтували каналізаційний колектор по вулиці Ковпака та Коцюбинського, і знову у Полтаві проблема із водовідведенням. Аварія на колекторі сталася по вулиці Пушкарівській.

/Сергій Джигало, начальник мережі каналізації КП «Полтававодоканал»

Це колектор, який забирає пів міста, він провалився, він відпрацював вже подвійних строк і тепер відбувається корозія залізобетонних труб і від того такі провали/

Майже всі колектори у Полтаві, продовжує спеціаліст, прокладалися у 70-80 роках минулого століття. Відтак, поступово вони всі виходять з ладу і аварії по місту стаються мало не щодня, ризикуючи затопити чималі площі. Таку ж загрозу становить і колектор на Пушкарівській.

/Сергій Джигало, начальник мережі каналізації КП «Полтававодоканал»

Це затопить всі прилеглі будинки, починаючи від Чайковського і закінчуючи Центром міста/

Зараз на місце події кинуті майже всі сили «Полтававодоканалу», та проблема в тому, наголошують майстри, що місце прориву доводиться шукати наосліп, адже трубу прокладено глибоко під землею. Після визначення місця, де труба вийшла з ладу, його замінять шматком нової труби, що на якийсь час дасть колектору змогу безперебійно працювати. Замінити всю комунікацію одразу «Полтававодоканал» просто не має фінансових можливостей, – пояснюють працівники.

Поки тривають роботи, водовідведення здійснюють тимчасові перекачувальні насоси.

Стрічка новин