На станції швидкої медичної допомоги – свято

Плюс дві автівки – це не просто машини, а повністю укомплектовані карети швидкої допомоги із найсучаснішим обладнанням. Гроші на них спонсори витратили немалі – більше 600 тисяч гривень. Як перерізали на новеньких авто традиційну червону стрічку – бачили наші журналісти.

Марина Петрівна працює на станції швидкої медичної допомоги вже 18-й рік. Із тих пір її бригада встигла не одне життя врятувати і 3-тє місце привезти із міжнародного конкурсу «Галицькі раллі». Свою роботу вважає естремальною в квадраті: по-перше, це станція швидкої допомоги, по-друге, бригада у них – реанімаційна.

/Марина Сребродольська, лікар-реаніматолог станції швидкої медичної допомоги

Вона виїздить на всі вуличні випадки, на ДТП, на складні випадки. Дорослі, діти – ті ситуації, де потрібна невідкладна допомога/

Їх робота, а, відповідно, і здоров'я полтавців, говорять медики, залежить від професійності всіх співробітників станції швидкої: диспетчерів, лікарів, фельдшерів, водіїв. Нині на допомогу прийшли і спонсори – два новеньких авто повністю укомплектовані всім необхідним.

/Сергій Змієвець, спонсор

Ми живемо у Полтаві, любимо це місто. Тому наш колектив не вперше допомагає і полтавцям, і Полтаві/

Два таких «колісних» подарунка із усім необхідним комплектуючим загалом потягнули на більш ніж 600 тисяч гривень.

/Олександр Лавренко, головний лікар станції швидкої медичної допомоги

Автомобілі повністю укомплектовані під автомобілі класу С. Тобто, тут все необхідне обладнання, завдяки якому можна надавати всі необхідні реанімаційні заходи: серцево-легеневу реанімацію в повному обсязі - все це обладнання, апаратура для цього є/

Очільник станції швидкої говорить: одну автівку віддадуть неврологічній, іншу – кардіологічній бригаді. Все, зважаючи на особливості викликів полтавців, адже третина із них стосується саме серцево-судинних захворювань, в тому числі – хронічних.

/Марина Сребродольська, лікар-реаніматолог станції швидкої медичної допомоги

Це нові препарати, це нове обладнання для вентиляції легень/

Мер міста говорить: це – не остання допомога спонсорів для станції швидкої меддопомоги. Влітку чекають на появу іще одного авто, якого раніше в місті не було.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Це машина, яка зможе доправляти непритомного хворого у будь-яку точку нашої держави. Якщо керівництво чи лікарі станції швидкої вирішать, що цей пацієнт потребує, аби його доставили до Києва, то це буде здійснено у найкоротші терміни/

Аби цьогоріч повністю оновити автопарк Полтави-медичної, за словами мера, має вистачити і 11 -ти мільйонів гривень, які Кабмін пообіцяв виділити саме галузі охорони здоров'я.

Стрічка новин