Час звітуватися про роботу в регіоні для працівників Полтавської ОДА – вже традиційно ранок понеділка

Про що говорили на апаратній нараді цього разу, знає Альона В'язнікова.

На порядку денному апаратної наради в обласній державній адміністрації – 5 основних питань. На початку року звернулися до стану виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади та голови облдержадміністрації. І підбили перші підсумки стану техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних подій, які виникли на території області з початку року. Детально зупинилися посадовці і на пріоритетному наразі для Полтавщини питанні про результати виконання завдань, спрямованих на розвиток галузі тваринництва. Робота у цьому напрямку триває в усіх районах області. Однак, голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко вважає, що свої важелі впливу на приватні підприємства очільники районів не використовують в повному обсязі.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Ми там гроші виділяємо з держави, з області, удой той рятуємо. Ти бери за хобот і притягуй того директора і через тиждень мені доповідай, де ви знайшли хоча б одну схему, щоб вони взяли участь у підтримці виробництва/

Серед іншого говорили і про стан укладання договорів оренди та виплати орендної плати за використання земель власників земельних часток (паїв) та хід розробки Програми модернізації комунальної теплоенергетики Полтавської області до 2014 року, яку планують розглянути на наступній сесії обласної ради.

Стрічка новин