Міста Полтава та Боржомі – тепер друзі не тільки на словах

Сьогодні у стінах Галереї мистецтв відбулася прес-конференція делегатів грузинського курорту Боржомі з представниками туристичних агентств Полтавщини. Говорили на зустрічі про перспективи співпраці. Слухав їх і Віталій Артамонов.

У травні 2011 року представники грузинського куроту Боржомі вперше завітали до Полтави та разом з полтавською туристичною спільнотою брали участь у святкуваннях, присвячених Дню Перемоги. А вже у вересні цього ж року між містами була підписана 2-річна програма про співпрацю в області туризму. Аби більш детально обговорити всі питання, грузинська делегація вже сьогодні провела презентацію своїх курортів перед Полтавськими туристичними агентствами.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

З врахуванням того, що Грузія – це та країна, в яку хочеться повернутися, ми попросили зробити презентацію 2 курортів: Боржомі та Бакуріані, що знаходиться на території Боржомського району/

Ці два міста вже стали повністю туристичними. Для прикладу: в Бакуріані проживає близько 4 тисяч місцевих жителів, а відпочивають там зараз більше 12 тисяч туристів.

/Леван Шавкан, депутат муніципалітету м. Боржомі (Грузія)

В Бакуніані в даний час знаходиться 210 об'єктів. Готелів 17, будинків готельного типу 73, 40 котеджів та малих будинків - 80/

Першим етапом у втіленні 2-річної програми співпраці стане тур для представників туристичних агентств Полтавщини, аби ті змогли на власні очі побачити курорт, щоб потім заохотити полтавців до поїздок. Такий же тур, пообіцяли полтавці, вони влаштують для грузинської сторони Полтавщиною.

Стрічка новин