Свята-святами, а прибирати потрібно, нагадують в інспекції з контролю за благоустроєм

На початку року почали перевіряти гаражні кооперативи на предмет дотримання правил благоустрою і укладання угод із КАТП-1628 на вивіз сміття. За порушеннями далеко ходити не довелось. Перше – на рахунку автогаражного кооперативу в Авіамістечку.

На території цього гаражного кооперативу фахівці інспекції з благоустрою були не раз. Говорять: практично постійно ситуація залишається незмінною – неприбрана прилегла територія.

/Дмитро Бречко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Територія знаходиться у неналежному стані, обмальований паркан. Голові цього гаражного кооперативу неодноразово надавалися приписи, але і після цього ми фіксували порушення/

Крім того, говорять фахівці інспекції, тут іще одне порушення діючих у місті правил благоустрою: неукладений договір на вивіз сміття із КАТП-1628.

У 7-му ЖЕДі, на території якого знаходяться ці гаражі, говорять: їх спілкування іх гаражниками теж важко назвати співпрацею.

/Валентина Черко, майстер дільниці ЖЕО №7

Він все говорить про те, що потрібно шукати тих, хто це дійсно робить. А спіймати порушників – це ж дуже важко/

Крім того, що немає контакту, говорить жінка, вони іще додають клопоту жедівським двірникам.

/Валентина Черко, майстер дільниці ЖЕО №7

Вони складують сміття на нашу територію. Біля будинків Баленка, 12, Петра Юрченка, 7, там постійно купи. Вони виносять непотріб зі своїх гаражів і будівельне сміття/

В інспекції черговий раз нагадують про штрафні санкції, які передбачені для осіб за таку картину. Для фізичних – від 340-ка до 1360-ти, для юридичних – від 850-ти до 1700. Укласти договір із КАТП і викидати сміття у євроконтейнери, переконують, набагато вигідніше.

/Дмитро Бречко, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Різниця між штрафами і тарифами дуже відмінна. Звісно, вигідніше укладати договори на вивіз сміття/

Доки порушників, як-то кажуть, «за руку» не спіймали, голова гаражного кооперативу у телефонній розмові нам повідомив: у них все прибрано і сміття немає. То, каже, чуже, інших кооперативів.

Стрічка новин