Правоохоронці вилучили три кілограма марихуани

Як з'ясували потім, такий пакунок для власного вживання незаконно привіз до Полтави 37-ми річний раніше судимий чоловік. Дослідча перевірка ще триває, однак вже нині стоїть питання про порушення кримінальної справи.

Правоохоронці розповідають: затримали чоловіка у Полтаві, поблизу Південного вокзалу. Звичайний поліетиленовий пакет з яскравим малюнком у його руках був вщент набитий висушеними та подрібненими рослинами коноплі. За даними перевіряльників, затриманий дещо дивно пояснює мотиви зберігання наркотичного засобу – грошей і постійної роботи немає, тож саме це його штовхнуло на вживання марихуани.

/Олег Кропивка, начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС Полтавщини

Затриманий пояснює, що планував палити наркотичний засіб замість цигарок, оскільки на тютюн у нього не було коштів/

Затриманий раніше вже неодноразово судимий за крадіжки та наркозлочини, продовжує Олег Кропивка. На даний час вирішується питання про порушення за даним фактом кримінальної справи за статтею 309 частиною 3 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання та перевезення наркотичних засобів без мети збуту).

Санкція даної частини статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Наразі вилучені речові докази направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Триває дослідча перевірка.

Стрічка новин