У Полтаві відбулася «Зимова фантазія»

Проведення концертів під час зимових свят вже стало доброю традицією у вихованців дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди. Свої досягнення у Галереї мистецтв діти демонстрували й напередодні Старого Нового року.

Новорічні свята завжди навіюють казковий настрій. Такі відчуття отримали й слухачі концерту скрипічної музики «Зимова фантазія». Вихованці та викладачі дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди у такий спосіб привітали полтавців із Новим роком. Вони виконували Штрауса, Чайковського, Вівальді, пропонуючи слухачам разом із безсмертними творами подумки перенестися до Австрії, Німеччини, Італії та Росії.

/Тетяна Лисенко, завідуюча струнно-смичковим відділом дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Це традиційний захід, який ми вже проводимо не один рік. У нас вже була і «Зимова фантазія» 2008, 2009, 2010, 2011, і ось вже ми дожили до 2012 року/

Вікова група учасників концерту – від 6 до 16 років. Серед скрипалів були як лауреати різноманітних конкурсів, так і зовсім юні вихованці. Але всіх їх поєднала гра на скрипці. Остання для них – не просто музичний інструмент, а й частина життя.

/Люба, учениця дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Мені дуже сподобався цей інструмент. Він і красивий, і добре звучить, красиво. На скрипці я навчаюся у першій музичній школі в Полтаві, п'ятий рік/

/Андрій, учень дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Це цікавий інструмент. На ньому грали всі відомі особистості: Паганіні, Страдіварі. Ну, Шерлок Холмс грав/

На таких звітних концертах, кажуть учасники заходу, вони зупинятися не планують: цього року на них чекають нові конкурси та концерти. Діти обіцяють вдосконалювати свої вміння у грі на струнно-смичкових інструментах, щоб і надалі приносити радість у серця батьків та педагогів.

Стрічка новин