Сьогодні – п'ятниця 13-те

Цей рік взагалі можна вважати урожайним на цю містичну дату. Людям забобонним іще буде привід понервувати двічі – у квітні і липні. Що говорить із цього приводу нумерологія і наскільки полтавці вірять у цю «чорну» дату – дізнайтесь із наступного сюжету.

Розсипана сіль, розбите дзеркало, повернення додому за забутою річчю – для людей забобонних всі ці речі ще більше ускладнюються у п'ятницю, коли на календарі – 13-те. Хто поєднав із датою, або просто не пощастило, однак у те, що цей день – нещасливий, вірять далеко не всі полтавці.

/Бліци

- Коли як. Ті, хто в це вірять, для них п'ятниця 13-те - нещасливий день, а для мене - звичайний день

- Я вважаю, що нормальний день, все гарно повинно бути

- Вірю, іноді трапляються такі речі. Ну десь 50 на 50

- Не вірю

- Може кому і не пощастить, по-різному буває. І у мене таке було, і не раз

- Щасливий, звичайний день, все вирішується

- Я в ці прикмети не вірю/

Містика чи банальний збіг обставин – у історії свої приклади. У різні місяці і роки, однак, саме 13-го у п'ятницю Галілео Галілей прибуває до Риму на суд інквізиції, Михайло Булгаков завершує роман «Мастер и Маргарита», англійський астроном Уільям Гершель відкриває 7-му планету Сонячної системи – Уран. Прихильники нумерології ж – зовсім іншої думки. День – гарний, особливо – для народження дитини.

/Сергій, захоплюється нумерологією

Нумерологи і асторологи вважають цей день позитивним. У технічниій розкладці від має вісімки, які символізують позитивні хвилі. А діти, народжені у цей день, мають магнетизм і таланти/

Вірити чи ні – справа кожного, але пихологи стверджують: все залежить від настрою людини – що запрограмував, те і буде.

Стрічка новин