Калюжа на півдороги, бруд по всьому двору, неосвітлений дитячий майданчик і фактично громадський туалет за рогом будинку

В такому подвір'ї мешкають жителі п'ятиповерхівки по вулиці Баленка, 18. Подивитися на нього вони запросили і нашу знімальну групу.

У нас не дім, а ціла гора проблем, жаліються мешканці будинку по вулиці Баленка, 18. Говорять: раніше вважали свій будинок найзатишнішим, нині ж про ситуацію довкола нього – зовсім іншої думки. Те, що дошкуляє сусідам цілий рік, – ось ця калюжа. Між собою навіть вже почали називати її «жаб'ячим болотом».

/Клавдія Кривошеєва, мешканка будинку по вул.Баленка,18

Машинам ніде ставати, і ось їдуть вони наверх, розвезли багнюку. А нам що робити? Що ми самі зробимо?/

Мешканці говорять: там на дорозі просто немає зливової каналізації, тож воді просто нікуди йти. Інша проблема – несумлінні полтавці.

/Віра Степаненко, мешканка будинку по вул.Баленка,18

Побудували лікарню – це гарна справа. Але взяли вивалили аркан, поваляли, тепер у нас тут просто прохідний двір/

Крім того, що комунальники обіцяної асфальтованої доріжки так і не зробили, відсутня іще одна частина паркану за будинком. Це те, що «позатуляли» самі мешканці. Але такі спроби покращення благоустрою не рятують від молоді, говорить Віра Степаненко. Несумлінні влаштували просто громадський туалет, тож мешканцям перших поверхів особливо влітку неприємного запаху не уникнути.

/Віра Степаненко, мешканка будинку по вул.Баленка,18

Вранці вийдеш – чого хочеш побачиш. Ми чого хочемо – аби тут хоч хвіртку якусь зробили, щоб люди не ходили так, просто хоч загородити/

Очільник ЖЕО №7 у телефонній розмові нам пояснив: проблеми цього будинку йомі відомі і він тримає їх на контролі. Стосовно калюжі, він вже підготував листа на адресу КП «Шляхово-експлуатаційна дільниця» стосовно вирішення питання зливової каналізації. А з парканом пообіцяв розібратися найближчим часом.

Стрічка новин