В ніч на 10 січня працівники МНС відкачували воду із затопленого підвалу будинку по вулиці Паризької Комуни, 5

Причина аварії – порив старої труби. Ремонтні роботи тут тривають і зараз. Чи може затоплення зашкодити будівлі і, головне, коли водопостачання буде повністю відновлене – знають наші журналісти.

В ніч з 9 на 10 грудня близько півночі мешканець будинку по вулиці Паризької Комуни, 5 не зміг потрапити у підвал власного будинку. У льоху дев'ятиквартирної будівлі у центрі міста було по коліна води. Першими на виклик стурбованих громадян прибули рятівники служби МНС. За словами заступника начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Полтавській області Сергія Фоміна, за два заходи, а це 7 годин роботи, з підвалу будинку було викачано більше 500 кубічних метрів води.

Потоп стався через розрив у водопровідній трубі, – пояснюють працівники комунального підприємства «Полтававодоканал». Ремонт триває другий день: щоб повністю усунути несправність, спочатку довелося демонтувати стару трубу, а тоді вже переходити до встановлення нової.

/Сергій Данилко, майстер мереж водопроводу КП «Полтававодоканал»

Вчора підготували, розрили. Сьогодні йде підготовка до заміни. З обіду будемо прокладати через дорогу – стандартні роботи проводимо по заміні вводу до будинку/

Ремонт подібних несправностей майстри служби «Водоканалу» називають повсякденною роботою, бо через зношеність систем водопроводу стаються вони в місті мало не щодня.

Для самої будівлі, запевняє майстер мереж водопроводу Сергій Данилко, підйом рівня води у підвалі ніякої загрози не становить.

/Сергій Данилко, майстер мереж водопроводу КП «Полтававодоканал»

Ні, не загрожує. Фундамент, все нормально. Якщо він збудований з нормами, йому нічого не загрожує/

До вечора другого дня ремонт планують завершити та повністю відновити водопостачання.

Стрічка новин