За дітей і на дітей платитимуть більше, грошей має вистачити на всіх

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/CVrE6bFWgP8KW

Разом із прийняттям головного документу країни на рік поточний зросли і розміри державної допомоги відповідним категоріям отримувачів. Хто, за що і скільки отримуватиме – дізнайтесь із наступного матеріалу.

Прийняли бюджет, підвищили прожитковий мінімум для конкретних груп населення – дітей до 6-ти років, від 6-ти до 18-ти, працездатного і непрацездатного населення, збільшились, відповідно, і розміри державної допомоги.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

Однією із наймасовіших видів виплат є виплати по народженню дитини. Вони обраховані на першу дитину у розмірі 30-ти прожиткових мінімумів, на другу – 60-ти прожиткових мінімумів, на 3-тю і наступні – 120-ть прожиткових мінімумів встановленого мінімуму для дітей до 6-ти річного віку/

Якщо ж говорити в грошовому еквіваленті, то на першу дитину батьки отримують 26 тисяч 790 гривень, на другу – 53 тисячі 580 гривень, на третю і кожну наступну – 107 тисяч 160 гривень. Фахівці наголошують: ці суми будуть пропорційно зростати впродовж року 5-ть разів – з січня, квітня, липня, жовтня і грудня місяця. Одноразова сума у місяць народження дитини буде виплачена батькам у сумі 10-ти прожиткових мімінумів. Потім – пропорційно – рівними долями: 24, 48 чи 72 місяці на першу, другу чи третю дитину відповідно. Зростуть і допомоги по догляду за дитиною по досягненню нею 3 річного віку.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

Законом передбачено виплати у сумі 30-ти або 50-ти % прожиткового мінімуму згідно з віком дитини за мінусом сукупного доходу сім'ї/

30 чи 50% від прожиткого мінімуму відповідно до віку дитини виплачуватимуть матерям-одиначкам, зміни відбулись і у виплатах опікунам, інвалідам із дитинства. Останніх розділили на 2 групи: А і Б, в залежності від складності форми захворювання. В кінці року на різні групи, за словами Надії Чеверди, був зроблений перерахунок, і нині всі отримувачі одержують виплати у нових розмірах. Фінансування здійснюється у повному розмірі. В Октябрському районі міста для зручності людей оновили стенди, підготували роздатковий матеріал. Прийом ведуть без обідньої перерви. До речі, попередньо записатися на останній можна за телефоном гарячої лінії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію