ЗНО–2012 – із змінами у тестах, в стислих термінах реєстрації і більш ранньому проведенні

Цьогорічне ЗНО буде відрізнятися від попередніх років складом тестів, зменшенням терміну реєстрації і більш раннім часом власне складання ЗНО. Про інші подробиці оцінювання-2012 знає Крістіна Криженко.

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання, розповідають у міському методкабінеті, відрізняється від проведеного у 2011 році. По-перше, до переліку тестів додано «всесвітню історію» і скорочено термін реєстрації – з 1 січня по 20 лютого включно. В цей час випускник має підготувати пакет документів і направити його до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Потім з його офіційного сайту взяти програму, за її допомогою сформувати заяву і відправити її із фотокартками на адресу центру. Звідти впродовж 3-х тижнів має прийти повідомлення про реєстрацію і бланк сертифікату. Він і буде слугувати ключем (із відповідним логіном і паролем) для відкриття власної електронної сторінки абітурієнта на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

/Жанна Каплоух, заступниця завідуючої міським методичним кабінетом

Випускникам буде надана можливість складати тести з 4-х предметів і тільки з однієї іноземної мови. Відмінним є і те, що профільні предмети, які за правилами вступу у ВНЗ введені, потрібно буде здати на не менше ніж 140 балів – це такий прохідний бал/

Через проведення в Україні чемпіонату Євро-2012 зміниться і дата складання ЗНО. Останнє триватиме з 15 травня по 7 червня. Результати учні зможуть дізнатися на своїх сторінках в період з 30 травня по 1 липня.

/Жанна Каплоух, заступниця завідуючої міським методичним кабінетом

В цьому році випускник має право подавати документи у 5-ть вишів на 3 спеціальності. Тому під час підготовки до складання ЗНО слід зважати на профільні предмети, визначені вишем/

Вся необхідна інформація розміщена на спеціальних стендах у школах і у 5-ти пунктах реєстрації, які діють на базі полтавських вишів.

Крім того, зазначає пані Жанна, міським методкабінетом проводяться зустрічі із вчителями-предметниками, які викладають в 11-х класах. В самих школах проводяться дні консультацій, складаються індивідуальні плани для кожного учня. Загалом, прогнозують фахівці, ЗНО здаватиме десь 90% цьогорічних випускників + випускники попередніх років.

Стрічка новин