Податкова міліція припинила незаконну діяльність грального центру

В результаті проведених обшуків вилучено 7 одиниць гральних автоматів на орієнтовну суму близько 70 тисяч гривень. Порушено кримінальну справу.

В результаті спільного рейду на Полтавщині, а саме у Кременчуці, на один незаконний осередок грального бізнесу стало менше.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПА у Полтавській області

Працівниками податкової міліції Кременчуцької державної податкової інспекції спільно зі співробітниками Автозаводського РВ КМУ УМВС України в Полтавській області в одному з кафе-барів міста Кременчука викрито факт здійснення забороненого виду діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу. Незаконну діяльність організував місцевий мешканець за допомогою ігрових автоматів іноземного виробництва/

За результатами проведеного огляду підпільного грального закладу правоохоронці вилучили 7 одиниць гральних автоматів на орієнтовну суму близько 70 тисяч гривень.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПА у Полтавській області

Наразі за фактом зайняття гральним бізнесом Кременчуцьким міським управлінням міліції УМВС України в Полтавській області порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 203 Кримінального кодексу України/

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу на загальну суму від 170-ти до 850-ти тисяч гривень.

Стрічка новин