Київський район міста нині готується до виборів

Більше 4 тисяч чоловік, які закріплені за першим виборчим округом, мають 26 лютого іще раз зробити своє волевиявлення і обрати депутата до своєї райради. Нагадаємо, така необхідність виникла через те, що депутат, який обирався по одномандатному мажоритарному округу, завчасно склав свої повноваження.

Київський район міста – у приготуванні до виборів. Більше 4-х тисяч мешканців району, які закріплені за 1-м округом, мають обрати депутата по одномандатному виборчому округу. Вибори призначені на неділю, 26 лютого, цього року. Як того вимагає чинне законодавство, дільниці будуть відкриті з 8-ї до 22-ї години. Згідно із законодавством, виборчий процес розпочався за 50 днів до самих виборів, тобто, 7 січня.

/Сергій Стегній, голова Київської районної виборчої комісії

Вибори будуть проводитись по 2-м виборчим дільницям – у Полтавській державній аграрній академії і аграрному коледжі. Виборчі дільниці сформовані на 5 років, тож виборами будуть займатися ті самі люди, що і на попередніх виборах/

До самих кандидатів у депутати традиційно – ряд вимог.

/Сергій Стегній, голова Київської районної виборчої комісії

В депутати можуть балотуватися члени політичних або громадських організацій, які зареєстровані управлінням юстиції і мають установчий пакет документів/

У період з 28 січня по 2-ге лютого кандидати у депутати мають подати наступний пакет документів: заяву, підписану очільником партії чи організації, від якої він балотується, витяг із протоколу засідання конференції (зборів), декларацію про доходи у 2011 році, копію паспорта. Крім цього, у 2-х екземплярах – друкованому і електронному – автобіографію і 4 фотокартки розміром 4Х6.

/Михайло Козиренко, заступник голови Київської районної виборчої комісії

До цього часу вони повинні провести збори чи конференцію, де мають висунути кандидата, а після цього прийти із пакетом документів, зареєструватися до нас/

На виправлення будь-яких неточностей чи помилок, зазначає Михайло Козиренко, дається лише один день, однак, не пізніше 2 лютого.

/Михайло Козиренко, заступник голови Київської районної виборчої комісії

Потім ми протягом 3-денного терміну маємо все розглянути і видати їм тимчасові посвідчення кандидатів у депутати/

Більше 4-м тисячам виборців будуть розіслані запрошення на вибори. У виборчій комісії закликають людей бути сумлінними і продемонструвати гарний відсоток явки – прийти і проголосувати за гідного, на їх думку, кандидата.

Стрічка новин