По вулиці площа Павленківська, 14 вже кілька тижнів – затоплений підвал

До редакції нашого каналу звернулись обурені мешканці по вулиці площа Павленківська, 14. Наприкінці минулого року, говорять, не без втручання телебачення комунальники їм пообіцяли усунути проблему затопленого підвалу. Втім, обіцяного подарунку ні на Новий рік, ні на Різдво не отримали.

23 грудня тут, на вулиці площа Павленківська, 14, вже була наша знімальна група. Три тижні, говорять люди, на жаль, нічого не змінили.

/Людмила Саєнко, мешканка будинку по вулиці площа Павленківська,14

У підвалі по кісточки стоїть вода. Неприємний запах стоїть по всьому будинку і комарі літають. Крім того, що влітку дошкуляють, і зараз без пластин вдома бути неможливо/

Перед тодішнім візитом нашої знімальної групи, кажуть мешканці, комунальники відкачали воду, але не всю. Роботи пообіцяли завершити 26-го грудня. Та з того часу нічого так і не змінилося: воду не докачали, із місця нічого не зрушило. Ні обіцяної хлорки, ні піску, натомість – вода по кісточки і комарі. Плюс ще і неприємна звістка про подорожчання квартплати.

/Людмила Саєнко, мешканка будинку по вулиці площа Павленківська,14

Чи той Мамай не бачить це телебачення, чи той ГЖЕД не бачить цього телебачення – я не знаю. Хай хоча б вони приїхали, подивилися, що робити у будинку. Під'їзди ми утримуємо, піднімають квартплату – а що зробили для під'їзду? Ми гроші збирали, самі робили ремонти – ЖЕО палець об палець не вдарить, ось козирки неприкручені бовтаються/

За коментарем ми звернулись до 7-го ЖЕО. Очільник останнього переконує: бригада за означеною адресою таки виїздила і роботи там проводила. Нині, зазначає, ще рано ставити крапку, роботи не завершені і виконуються спільно із «Водоканалом». Точної дати завершення наразі не називає.

Стрічка новин