Дітей – на щеплення, особливо тих, у кого слабкий імунітет

Медики стривожені: за минулий рік зареєстували випадки захворювання на кір, краснуху і кашлюк. А це, наголошують, ті захворювання, які можна було попередити, вчасно зробивши щеплення. Тему продовжують наші журналісти.

Станом на початок січня із грипом і ГРВІ ситуація в Полтаві стабільна, епідпоріг ми не перетнули. Однак, вистачає клопоту із іншими інфекціями, розповідають у міській СЕС. За минулий, 2011 рік, зареєстрували випадки захворювання на кір, краснуху і кашлюк. Те, наголошують, що можна було свого часу попередити.

/Марія Катеринчук, завідуюча епідеміологічним відділенням Полтавської міської СЕС

Це інфекції, які завчасно попереджаються, тобто, проти них є вакцини і необхідні обов'язкові щеплення. Ті ж, хто захворіли, наприклад, в однієї дитини було лише одне щеплення замість 2-х/

Самі ж захворювання, зазначає Марія Катеринчук, переносяться важко. Тож переконує: без щеплень в цьому випадку – нікуди. Крім цього, медики додають: щеплення проводяться абсолютно безкоштовно, необхідні вакцини у дитячих поліклінічних відділеннях є.

/Марія Катеринчук, завідуюча епідеміологічним відділенням Полтавської міської СЕС

Я хочу сказати батькам, що щеплення – це спосіб вберегти організм. В організм дитини вводиться не сам вірус, а лише його частинка. А в реальному житті можна зіткнутися із диким вірусом і наслідки його можуть бути складними/

Медики наголошують: до щеплення слід підготовитися: можна дізнатися про саму вакцину, ймовірні побічні дії і просто проконсультуватися зі своїм дільничним педіатром.

Стрічка новин