У святкові дні на станції швидкої традиційно готуються до більшої кількості викликів

На що полтавці жалілися медикам на це Різдво – знає Крістіна Криженко.

І Новий рік, і Різдво, і 8-ме березня – для них теж робочі дні. Поняття вихідного дня тут взагалі відсутнє. Єдине, що змінюється у роботі медиків станції швидкої допомоги у святкові дні, – це більш напружена робота й інша картина викликів. Прикладом – 7 січня – Різдво.

/Людмила Ткачук, старший лікар 5-ї зміни станції швидкої медичної допомоги

Вдень було десь 150 викликів, вночі - 120. Це те, що ми і прогнозували. Якщо говорити про саму картину викликів, то це звернення людей стосовно надмірної кількості випитого алкоголю, або забагато з'їли жирного і смаженого/

Як наслідок, продовжує лікар, загострення всіх захворювань шлунково-кишкого тракту. Не останнє місце у загальній картині викликів посідав і побутовий травматизм. Медики замазували синці тим, хто з'ясовував стосунки. Такі виклики, переконують, – стала святкова практика.

/Людмила Ткачук, старший лікар 5-ї зміни станції швидкої медичної допомоги

Що стосується надзвичайних випадків, то таких не було. Що слід зазначити – були ДТП, але там надскладних ситуацій не виникало. Це прогнозована для нас картина/

Полтавці вже потроху починають виходити із свят. Тож зовсім скоро лідируючі позиції у зверненнях мешканців до медиків посідатимуть хронічні захворювання, перш за все ті, які пов'язані із роботою серця.

Стрічка новин