Руки в крові та труп на підлозі

Таким був ранок 1 січня поточного року для 45-річного мешканця міста. Через надмірну кількість випитої оковитої, чоловік практично нічого не пам'ятає. А ось порушена проти нього кримінальна справа – цілком реальна.

Новий 2012 рік для 45-річного мешканця Полтави розпочався похміллям і трупом своєї співмешканки. За даними правоохоронців, пара полюбляла випити, тож святкування розпочали іще пообіді 31-го грудня. Під час святкування докупили ще. В результаті наступного дня – руки чоловіка у крові, поруч – закривавлене тіло жінки.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського Рв ПМУ УМВС України в Полтавській області

Під час огляду тіла жінки були виявлені численні переломи кісток тулуба та голови. Від ударів зазнали переломів кістки носу, щелепи, рук та ніг, були переламані ребра з 2-х боків. Така кількість тілесних ушкоджень говорить про те, що били жінку далеко не один раз./

Обвинуваченого у жорстокому побитті співмешканки зараз затримано, він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Під час огляду місця події, правоохоронцями було зібрано достатньо доказів, які вказують на те, що наніс тілесні ушкодження жінці саме цей чоловік, внаслідок яких вона згодом померла./

Затриманий свої дії практично ніяк не пояснює. Єдине, що пригадує – багато пили і лайливі слова від жінки.

/затриманий

Ну десь годині о 2-й я відрубився, не пам'ятаю як, а потім прокинувся, бачу лежить труп, викликав міліцію - ось і все./

Відносно затриманого порушено кримінальну справу за частиною 2-ю статті 121 Кримінального кодексу України – умисні тяжкі тілесні ушкодження, які спричинили смерть потерпілого. Санкція даної статті передбачає обмеження волі на строк від 7-ми до 10-ти років.

Стрічка новин