За перші чотири доби нового, 2012 року на території Полтави сталося 3 дорожньо-транспортні пригоди за участю пішоходів

Внаслідок останніх п'ятеро людей травмовано, одна з них – дитина. Аби цифра надалі не зростала, патрулі ДАІ проводять профілактичні рейди.

Останнім часом, констатують у державтоінспекції, переважно в темний час доби через несприятливі погодні умови збільшилися випадки дорожньо-транспортних пригод, в яких травмуються і гинуть пішоходи.

Остання статистика – за перші чотири доби 2012 року – 3 ДТП сталося у Полтаві за участю пішоходів, в яких травмовано 4-ро дорослих і одна дитина. Аби попередити і недопустити у майбутньому автопригоди, патрулі ДАІ зробили акцент на профілактиці.

/Наталія Варченко, інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

Загалом 5 екіпажів ДАІ працювали на вулицях міста, проводячи профілактичні бесіди з пішоходами-порушниками./

Крім власне бесід, за час проведення подібних рейдів карали порушників і згідно букви закону.

/Наталія Варченко, інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області

На 4 пішоходів, які грубо порушили правила дорожнього руху, інспектори ДАІ притягли до відповідальності, склавши адміністративні протоколи./

Такі профілактичні рейди, зазначають даішники, будуть проводити і надалі, аби в подальшому зменшити аварійність за участю пішоходів. ДАІ міста закликає пішоходів обмежити своє пересування в темний час доби в умовах поганої видомості по проїжджій частині дороги. З настанням темряви, наголошують, не зайвим буде для особистої безпеки використовувати одяг з елементами, які відображають світло. Водіям же – бути уважними за кермом своєї автівки.

Стрічка новин