Ситим, здоровим та задоволеним можна залишитись після новорічних свят та виходу з посту

Як налаштувати себе на банкетний стіл та не завдати шкоди здоров'ю - дізнавались наші журналісти.

Період з 31 грудня й до 14 січня для більшості людей є найбільш насиченішими днями в році, в плані святкових вечорів та бенкетів. Організм же людини цей час сприймає як спринтерський забіг з перешкодами у вигляді важких страв, які він має здолати. І якщо вірно себе до цього підготувати, то ваш організм зможе здолати будь-який бар'єр. Будь то оселедець під шубою, чи фарширована грибами шинка. Варто просто при підході до святкового столу пам'ятати 1 правило.

/Андрій Дзюба, лікар-терапевт

Треба пам'ятати, що свято - це в першу чергу гарне спілкування, позитивні емоції, ці свята надихають на звершення та втілення мрій, а стіл є просто іміджевим компонентом і не є акцентом свята./

Але якщо ви вже твердо вирішили зробити собі свято не тільки для душі, але й для тіла, і не хочете обмежували себе в їжі, то в наступні декілька діб після гарного застіля потрібно розвантажити свій раціон.

/Андрій Дзюба, лікар-терапевт

В післясвятковий період, коли ми вживали важкі, жирні страви потрібно поїсти каші, пюре, пити достатню кількість води./

Лікарі продовжують: змінювати свій раціон в святкові дні не потрібно. Не варто їсти тільки салати та бенкетні справи. Якщо ви в перервах між застіллями знайдете час для супу або просто чаю, то наслідки переїдання пройдуть для вас набагато легше.

Стрічка новин