І увійшла у Різдвяний піст і виходить із нього Полтава без епідемії

Фахівці санітарно-епідеміологічної станції констатують: рівень захворювання незначний, втім, сезонне підняття все ж буде. Коли саме – дивіться далі.

У міській СЄС радіють: новорічні свята Полтава розпочала і має завершити без епідемії грипу та ГРВІ. Згідно проведеного аналізу, зазначають, епідпоріг не перевищено, рівень захворювання наразі незначний.

/ Марія Катеринчук, завідуюча епідеміологічним відділенням Полтавської міської СЄС

Цей епідемічний підйом відрізняється від попредніх років, епідемії ми наразі не маємо. Це епідемічне підвищення схоже на 2000-й рік, тому підйом ми очікуємо десь наприкінці лютого на початку березня./

Чогось надстрашного, зазначає Марія Катеринчук, від вірусу грипу не слід очікувати. Та і саме населення, за словами фахівців, підійшло до цього питання не з порожніми руками.

/Марія Катеринчук, завідуюча епідеміологічним відділенням Полтавської міської СЄС

Населення вже частково підготовлене. Хтось перехворів минулого року і вже має імунітет. І цьогоріч люди зрозуміли необхідність щеплення, тому що щепилось від грипу у 1,5 рази більше людей./

Попри це, не слід забувати про профілактику, наголошує Марія Катеринчук. Вітамінізацію і здоровий спосіб життя іще ніхто не відміняв, а для малечі, яка нині на канікулах, корисними будуть прогулянки на свіжому повітрі, а не сидіння вдома перед комп'ютером.

Стрічка новин