З 1 січня 2012 року мінімальна зарплата зросла на 69 гривень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/pWPsxhgSgP8Q3

Разом з нею піднявся й прожитковий мінімум. В скільки оцінюється зараз найменша сума на яку можна прожити та робота, що заслуговує на мінімальну ставку - дивіться далі.

Прожитковий мінімум - це загалом той показник коштів в розрахунку на повне їх використання людина може забезпечити себе мінімальними потребами протягом місяця. У кожній країні прожитковий мінімум визначається по різному. В Україні прожитковий мінімум визначається у розрахунку на місяць на одну особу. Крім того, прожитковий мінімум визначається залежно від вікового критерію або ж залежно від соціальної та демографічної групи особи: для дітей віком до 6 років; для дітей віком від 6 до 18 років; для працездатних осіб; для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня ці показники змінилися. Для дітей до 6 років: 893 гривні. Для дітей від 6 до 18 років - 1112 гривень. Для працездатних осіб - 1073 гривень, для осіб, що втратили працездатність - 822 гривні. І до кінця року, шляхом поступового піднятя ці суми збільшаться рівно на 63 гривні. Також відповідно до прийнятого бюджету встановлена мінімальна заробітня плата, що з 1 числа нового року становить 1073 гривні і до кінця року також буде поступово зростати і на 1 грудня 2012 року становитиме 1134 гривні.

Полтавці говорять, що така зарплата та рівень прожиткового мінімуму підходять тільки для одиноких людей, що не платять за житло і харчуються через день.

/Бліци:

- Цього недостатньо нікому, з такими цінами хотілось би більше.

- Хоча б 3 тисячі на людину, якщо немає сім'ї.

- Європейська пенсія - 400 євро

- 2 хоча б, як мінімум, щоб звести кінці з кінцями.

- Тисячі дві, три, щоб жити, не виживати./

Як відомо, Верховна Рада України 22 грудня ухвалила в другому читанні та в цілому державний бюджет на 2012 рік. За проголосувало 250 народних депутатів з 357 зареєстрованих в залі парламенту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію