Сьогодні відбулася перша зустріч новопризначеного очільника полтавських правоохоронців Едуарда Федосова із 4-ю владою

Коротко у запитаннях і відповідях. На Полтавщині головний міліціонер обіцяє розкривати резонансні злочини, протидіяти ДТП, розповсюдженню наркотиків і почати займатися фізкультурою. Більше знають наші журналісти.

Вітання і одразу до запитань. Першу прес-конференцію нового очільника полтавських правоохоронців розпочали із резонансу – вбивства валютного «міняли» напередодні Нового року.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

На даний час порушено кримінальну справу по даному факту. І із наявної у нас інформації можна сказати, що ми рокриємо це вбивство найближчим часом./

Хоча і приїхав Едуард Федосов зі столиці, де до цього очолював Головне управління по боротьбі із організованою злочинністю, переконує: він – не олігарх, власного авто немає. Має лише квартиру у Києві.

Здійснювати революцій і різких кроків на новій посаді Едуард Федосов не планує, говорить, що міліція працюватиме так як і працювала. У пріоритеті роботи людей у погонах – підтримка авторитету влади, розкриття резонансних злочинів і робота у напрямку профілактики ДТП, яких, за словами самих міліцянтів, побільшало на території нашої області.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Безумовно це і накротики. Тут на Полтавщині є дірка у цьому питанні, тому будемо посилювати роботу, плідніше працювати в цьому напрямку./

Крім роботи у вищеперерахованих напрямках у планах Едуарда Федосова – почати у Полтаві займатись фізкультурою і ранки розпочинати із занять в залі – принаймні, 3-4 рази на тиждень. Після цього, певен, може піти і на рекорд свого попередника – Олександра Рудяка, який пропонував на своїй першій прес-конференції віджатися від підлоги 50 раз.

А по завершенню прес-конференції, в управлінні внутрішніх справ області відбулося перше у 2012 році засідання Інформаційної ради. Мета зібрання – обговорити правоохоронцям і журналістам механізм співпраці у сфері профілактики правопорушень та удосконалення інформаційного забезпечення органів внутрішніх справ регіону. На початку зустрічі, згідно регламенту, актив ради затвердив кандидатуру співголови – генерал-майора міліції Едуарда Федосова. Функції голови інформради покладені на генерального директора ОДТРК «Лтава» Миколу Ляпаненка. Під час дискусії учасники засідання висловили свої зауваження і пропозиції щодо вдосконалення інформсупроводу діяльності регіональної міліції, а також розглянули перспективний план спільних заходів. Режим роботи ради погодили залишити незмінним – раз на квартал, за необхідності – ініціюватимуть позачергові засідання.

Стрічка новин