Без скель та високих дерев, але з повною альпіністською амуніцією

В спортзалі Полтавської загальноосвітньої школи № 15 пройшли відкриті змагання з пішого туризму. Подивитись на вправність юних любителів екстриму - завітала і наша знімальна група.

Полтавський центр позашкільної освіти, починаючи з 2010 року, проводить подібні відкриті змагання з пішого туризму. З кожним роком кількість та географія учасників змагань змінюється в сторону розширення та збільшення.

/Любов Печерських, директор Полтавського центру позашкільної освіти

Участь у цих змаганнях беруть не тільки вихованці нашого закладу. Окрім 3 полтавських шкіл та наших учасників на змагання завітали команди з 13 районів області./

Загальною кількістю в 105 чоловік спортсмени вийшли на старт траси. Учасники змагань - різного віку та професійної підготовки. Програмою змагань було передбачено наступне : підвісна переправа, спуск, підйом, траверс, скельний спуск та інші етапи. Щоб вийти на старт кожен учасник повинен знати масу деталей.

/Олег Чайка, учасник відкритої першості з техніки пішоходного туризму

Ти повинен знати як організувати спуск, підйом, як що називається, як спускатись, як підніматись, куди переставляти деталі своєї амуніції. Ти все це повинен знати./

/ Вікторія Сагун, учасниця відкритої першості з пішохідного туризму

Це мій перший дебют, я дуже хвилююся. Але це все дуже цікаво і мені дуже подобається./

На цьогорічних змаганнях визначилось аж 18 призерів, по 6 на кожне з 3 призових місць. У старшій вікової категорії перемогу здобули вихованець 12 школи Ярослав Балабаєв та учениця 18 школи Ірина Якименко. Серед наймолодших перемогу святкували учні 15 школи - Дар'я Дудник та Євген Шмиголь.

Стрічка новин