Про полтавку, яка може влаштувати професійне фаєр-шоу, мешканці міста та області дізналися зі сторінок газети "Коло"

Один із постійних розділів видання – сторінка "Велика перерва" – постійно радує читачів цікавими історіями із життя молоді. Нерідко героями статей зацікавлюються люди, які в майбутньому допомагають в реалізації талантів. Одна з таких історій – і про Катерину Проніну.

Газета для всієї родини "Коло" на своїх сторінках розміщує тільки ту інформацію, яка може зацікавити читача. Так, в одному із номерів "Кола" вийшов матеріал про полтавку, яка вміє влаштовувати фаєр-шоу. Нині Катерина Проніна здійснила показовий виступ, який привернув увагу не одного перехожого.

Після виходу статті на сторінці "Велика перева", говорить Катерина Проніна, нею зацікавились люди, що знаються на мистецтві фаєр-шоу. Нерідкістю стали і запрошення до участі в різних фестивалях. Першим же талант юної полтавки помітив редактор молодіжної сторінки газети "Коло" Андрій Іванов. До речі, він же і зробив матеріал, тепер особисто слідкує за успіхами Катерини.

Кожна сторінка оновленої кольорової газети має свою специфіку, відтак, кожен читач будь-якого віку знайде тут щось для себе.

Стрічка новин