Полтавець Олег Кєнзов став суперфіналістом другого сезону вокального шоу «Х-фактор Революція»

Хлопець щойно повернувся з Києва, і вже встиг дати журналістам нашого каналу ексклюзивне інтерв'ю.

31 грудня пройшов гала-концерт другого революційного вокального шоу «Х-фактор». Під бій курантів країна нарешті визначилася із найсильнішим вокалістом проекту. Нагадаємо, до суперфіналу конкурсу дістався і «мужній красень» з Полтави Олег Кензов, і хоча хлопець не отримав переможні 2 мільйони гривень, участь у проекті вважає долею.

/Олег Кєнзов, суперфіналіст шоу «Х-фактор. Революція»

Дивлюсь стоїть палатка - передкастинг на шоу «Х-фактор». Думаю, треба, якщо вже йду повз, треба зайти в палатку. Кажу: "Хлопці, хочу взяти участь". Випадково, взагалі не збирався, голоса не було, одягнений як прийдеться./

Та навіть це не зашкодило суддям розгледіти у хлопці справжній Х-фактор. На кастингу у Харкові він отримав 4 заповітні «так» і почалося: напівфінал, прямі ефіри і фінальний виступ з піснею гурту Океан Ельзи «Я не здамся без бою». І він дійсно не здався і пройшов у суперфінал. І хоча головний приз за рішенням глядацького голосування дістався супернику, Олег Кєнзов все одно вважає, що його мрія здійснилася.

/Олег Кєнзов, суперфіналіст шоу «Х-фактор. Революція»

Засмучує те, що люди перестали мріяти як діти, вірити у казки, у дива. Люди дивляться на життя дуже прагматично, матеріально. я сподіваюся, що я кому-небудь стану живим прикладом того, що мрії здійснюються./

Більше про те, як йшов до своєї мрії Олег Кєнзов і до чого він прагне тепер дивіться у програмі «Актуальне інтерв'ю» по завершенню випуску новин.

Стрічка новин