Тарифи підвищують, а люди продовжують нарікати на неякісні послуги комунальників

Невикошена трава та неприбране листя - саме такий вид відкривається з вікон жителів будинку по вулиці Фрунзе 128. Мешканці говорять: двірники їх дім просте не обслуговують. У ситуації розібратися спробували наші журналісти.

Кожного дня, від початку осені, мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 128 з вікон своїх квартир, що виходять на проїжджу частину, спостерігають опале листя та зламані гілки дерев. Жителі обурюються: двірники ЖЕДУ № 4 просто не хочуть прибирати цю частину території.

/Юрій Гонтовий, мешканець будинку по Фрунзе, 128

Двірники по 2 місяці не приходять, не прибирають. 3 листи вже написали до них. Інженер їх сказав, що нікого не боїться. А вони нічого не роблять. Гілки нам поламали, дерево спиляли, бузок зрізали./

Двірників, говорять мешканці, біля свого будинку не бачили дуже давно. А траву біля їхнього будинку ніхто не косив вже цілий рік.

/Ніна Ільченко, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 128

Оце, хто зна скільки тут ніхто не прибирає. Ми їх не бачимо, ми не знаємо за що ми гроші платимо./

У ЖЕДі № 4 говорять: двірників мешканці не бачать з тієї причини, що ті на роботу виходять дуже рано. Цей будинок обслуговують 2 жінки-двірники і комунальники запевняють: роботу свою вони виконують справно. Стосовно листя, яке назбиралося - обіцяють вивезти його вже в цю п'ятницю, відповідно до графіку, а траву біля будинку приберуть найближчим часом.

Стрічка новин