Інтернет-магазини завойовують ринок

За даними статистики українці в 2011 році збільшили рівень своїх покупок через всесвітню мережу на третину. І ця цифра має постійну тенденцію до збільшення. Про переваги та небезпеки інтернет-ринку - дивіться далі.

За даними українського процесингового центру у минулому, 2011 році кількість інтернет-магазинів в Україні збільшилася майже вдвічі. А кількість покупок, що українці роблять в інтернет-магазинах зросла більш ніж на третину. Найбільший попит мають автомобільні комплектуючі, різноманітні аксесуари, побутова та компьютерна техніка. Якщо магазин має можливість оплати через банківські картки покупку можна провести повністю, від замовлення товару до його отримання не виходячи з дому.

Переваги інтернет-покупці також вбачають в тому, що товар замовлений через інтернет, навіть з оплаченою доставкою, виходить дешевшим, ніж придбаний в спеціалізованому магазині.

/Роман Зозуля, інтернет-покупець

Техніка виходить значно дешевшою, ніж в звичайному магазині, на сайті ти можеш почитати всі характкристики про товар, а головне відгуки покупців, що вже придбали цей товар і розкажуть вам всі плюси і мінуси цього товару./

До того ж вибір в інтернет-магазинах, говорять покупці, значно ширший.

/Ігор Лещенко, інтернет покупець

Будь-які комплектуючі можна значно швидше знайти в інтернет-магазині, адже площі звичайних магазинів не дозволяють розмістити таку кількість товару яку можна придбати через інтернет-магазин./

Небезпек, щоправда, у такого виду покупок також вистачає. Аферисти пропонують низькі ціни, висилають вам квитанцію для повної оплати, а після отримання грошей перестають виходити на зв'язок. Такі афери здебільшого поширюються в соціальних мережах. Кількість злочинів подібного характеру у сусідній Росії за минулий рік зросла на 95%. Тому спеціалісти радять користуватися послугами перевірених інтернет-магазинів з гарною репутацією або інтернет аукціонів для участі в яких потрібні дані паспорта та індифікаційного коду як покупця так і продавця.

Стрічка новин