Поки дорослі натхненно працюють після свят, діти продовжуюють відпочивати на канікулах

А щоб їм було ще цікавіше і святковий настрій протримався довше, малеча відвідує новорічні ранки. Сучасну «Новорічну історію» у Палаці дитячої та юнацької творчості бачили і наші журналісти.

Новий рік – свято, якого діти чекають впродовж цілого року, і однієї святкої ночі звісно недостатньо, тому новорічні ранки тривають і нині. Хоча бій курантів і ознаменував прихід 2012 року кілька днів тому, на гостей Палацу дитячої та юнацької творчості чекала «Новорічна історія» – розважально-ігрова програма для середнього шкільного віку із сучасним сценарієм.

/Дарина Назаренко, вихованка ПДЮТ

Я граю сьогодні репортера, як бачите, телеканалу 1+1. Сьогодні до нас завітає справжня зірка, але вона буде спізнюватися на Новорічну програму, і тому, я хочу зібрати на неї компромат, щоб стати справжнім тележурналістом./

Зірка, а по сумісництву – керівник гуртку у Палаці дитячої та юнацької творчості Ольга Бречко з іншими учасниками програми зробили все, щоб дітям цього дня було цікаво.

/Ольга Бречко, керівник гуртку у ПДЮТ

Я сьогодні граю популярну, вім відому зірку естради. Це концертна програма, яка проводиться для дітей середнього шкільного віку. От сьогодні у нас конкурсна програма, будемо разом грати і веселитися./

Окрім ігор і конкурсів, на Новорічному ранку - справжнє диво: у +3 за вікном діти змогли розважитися справжніми зимовими іграми.

/Бліци:

- Мені тут подобається, і ми встигли вже пограти у сніжки.

- Ми встигли пограти у сніжки - дуже весела гра. Хто більше сніжок влучить, той і виграв./

Ранки у Палаці творчості триватимуть до 5 січня.

Стрічка новин