Другого січня у Полтаві на Театральній площі малечі роздавали солодкі подарунки

Відпочатку організатор такого дійства – фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» планував вручити їх понад двомстам дітям, які нині перебувають на лікування у міській дитячій лікарні. Втім, через відсутність дозволу міського голови, а саме відповіді на офіційного листа, вхід представникам фонду «Полтавська родина» до лікувального закладу просто заборонили.

Своя традиція відзначення Новорічних та Різдвяних свят є у фонду Андрія Матковського «Полтавська родина». Вони – давні знайомі єдиного в місті будинку сімейного типу, а 2-го січня планували вже традиційно з Дідом Морозом та Снігуронькою відвідати ту малечу, що знаходиться на лікування у дитячій лікарні міста.

/Олександр Русін, екс-заступник Полтавського міського голови(2006-2010)

Було написане звернення на міського голову, не дивлячись на те, що міський голова Олександр Мамай неодноразово запевняв, хто приходить до наших полтавських діток - дорога відкрита. Нами був написаний лист, аби міг прийти Андрій Матковський, депутати колишнього скликання, які традиційно вітали діток в період між новорічними та різдвяними святами, але по сьогоднішній день відповіді немає. Пробували зв'язатись із заступником міського голови пані Порохнею, але відповідь була одна- резолюції на листа мера немає, тому вхід нам сюди закритий./

Саме сюди, говорить Олександр Русін, попередня влада приходила не раз і не з порожніми руками. Зокрема, проведені ремонти, придбане необхідне обладнання в тому числі - cучасний ультразвуковий скальпель, який дозволяє робити дітям операції із мінімальною втратою крові. Цього року, як завжди, хотіли підняти настрій та підтримати більше 200 дітей, які на свята опинилися у лікарні. Але, на жаль, нинішній владі, мабуть, це не цікаво. Та і міський голова на Новорічні свята залишив Полтаву і за неофіційними даними проводить відпустку на далеких островах.

/Олександр Русін, екс-заступник Полтавського міського голови(2006-2010)

Ми хотіли влаштували дітям казку, запросили Діда Мороза та Снігуроньку. Напревеликий жаль діти в цьому році будуть цього позбавлені через недолугість чиновників./

Втім, переконав на практиці фонд Андія Матковського «Полтавська родина» придбані солодкі подарунки не пропали, а дісталися тим, хто по справжньому вірить у диво – маленьким полтавцям. Всі ті, хто гуляв у обідню пору із батьками біля Театральної площі мали змогу поспілкуватись із головними зимовими чарівниками – Дідом Морозом та Снігуронькою. Хто – не без допомоги мами, інші – цілком самостійно декламували вивчені до новорічних свят вірші.

Відпускали Дід Мороз та Снігуронька малечу не з порожніми руками – кожен пішов із подарунками, які були придбані фондом «Полтавська родина».

Стрічка новин