Новий Рік поруч, а Дід Мороз – іще ближче

Новорічні подарунки від головних зимових казкових героїв – Діда Мороза та Снігуроньки – вже отримали дітлахи єдиного в місті будинку сімейного типу. І традиційно о цій порі до них завітали очільники фонду Андрія Матковського «Полтавська родина».

Ця родина відома на все місто. Тут 4-ро дівчат і 4-ро хлопчиків, мама і тато. Всі вони – родина Требухів, що мешкає у єдиному в нашому місті будинку сімейного типу. До улюбленого дитячого свята готувались заздалегідь.

Троє найменших дівчат цьогоріч пішли до першого класу, вже і предмети улюблені мають.

/-Фізкультура. Ми там у естафети граємо./

Про ці свої захоплення, вивчені вірші розповіла малеча гостям – фонду Андрія Матковського «Полтавська родина» і головним казковим героям – Діду Морозу та Снігуроньці.

Батьки ж говорять: гостям завжди тільки раді. Втім, і самі намагають робити невеличку казку.

/Ольга Требух, мама

Ми з дітьми все робимо разом. Мама і татом самі нічого не можуть, старші можуть ваштувати концерт, разом наряджаємо ялинку, ось так і робимо свято./

Дарувати дітям свято, посмішку і віру у диво – цим шляхом йде і фонд Андрія Матковського «Полтавська родина». Коли приїздили востаннє на день Святого Миколая, нагадують, пообіцяли повернутися знову із дідом Морозом і Снігуронькою.

/Андрій Матковський, голова фонду «Полтавська родина»

З дитинства всі ми полюбляємо казкові, новорічні свята і дуже хочеться, аби з роками віра у диво, віра у казку у нас не згасала і ми обов'язково підтримували цю віру у наших дітях і дуже гарно, якщо десятки тисяч дітей в нашому місті отримають подарунки./

Для того, аби дитячі мрії здійснювались, зазначає Андрій Матковський, вже не перший рік приїздить саме до родини Требухів і тієї малечі, яка з тих чи інших причин не може відзначати улюблене свято у колі родини.

/Андрій Матковський, голова фонду «Полтавська родина»

Наш фонд ставить собі за мету вже не перший рік, знаючи про це, в міській дитячій лікарні зазвичай на Новий Рік більше 200 дітей з різних причин опиняються у лікарні, а не в родинному колі. І тому, продовжуючи ці традиції, ми з великим задоволенням приходимо до дітлахів, привозимо Діда Мороза та Снігуроньку, які вручать їм подарунки, зарядимо їх енергією на цілий рік, аби діти в Полтаві почували себе щасливими і вірили у справжню новорічну казку./

Стрічка новин