Завдяки уважності водія громадського транспорту дорожньо-транспортну пригоду зі смертельним наслідком розкрити вдалося

Деталі розслідування дивіться в наступному сюжеті.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 грудня близько 7 години ранку. 70-річна бабуся переходила дорогу поблизу зупинки «5 школа». Там її збив легковий автомобіль під керуванням мешканця Полтави. Чоловік говорить, що просто не побачив жінку.

/водій автомобіля

Було темно, дощ йшов. Вона ще й в темному була, стояла на обочині, а потім якось різко почала переходити дорогу./

Після наїзду на бабусю водій і ще двоє його пасажирів вийшли з автомобіля та запропонували жінці допомогу, але та відмовилась і попросила довезти її до ринку поблизу Південного вокзалу. Вже за пів-години після ДТП стареньку забрала «швидка».

/Олег Піхурець, працівник відділу ДАІ міста Полтава

В бесіді з лікарями вона повідомила, що травми вона отримала внаслідок самотравмування, впала на ринку./

Медики констатували у старенької закриту черепно-мозкову травму, численні переломи кінцівок, внутрішню кровотечу. Постраждалу помістили в реанімаційне відділення, зробили операцію, але врятувати життя жінці не змогли. Правоохоронці за даним фактом порушили кримінальну справу і розпочали пошуки водія, який збив стареньку. У розкритті справи міліціонерам допоміг свідок – водій громадського транспорту.

/ свідок аварії

Звернув увагу, що іномарка, запам'ятав номерний знак, потім повідомив правоохоронцям. Чим зміг-допоміг./

/Олег Макуха, начальник відділу ДАІ міста Полтава

20 грудня відповідно до вказівок громадян та свідків подій нам вдалося знайти чоловіка. Він вже встиг відремонтувати свій автомобіль, залишилось тільки пофарбувати. У розмові з працівниками ДАІ чоловік зізнався у скоєному. І він, і автомобіль зараз затримані./

Стрічка новин