У наступному році на полтавців чекає достаток та любовні пригоди

Особливо пощастить науковцям та тим, хто багато часу буде проводити на природі. Що ще приготував Водяний Дракон-2012, дізнавалася Альона В'язнікова.

За східними календарем 2012 рік – це рік Водяного Дракона. Дракон – символ життя, гармонії, багатства і довголіття.

Відповідно до нашого, за китайським календарем рік розпочнеться 23 січня 2012 і закінчиться 9 лютого 2013 року. За східною астрологією рік Дракона – рік удачі і сприятливих змін. Дракон несе міць, тому до нового року потрібно поставитися шанобливо, і тоді ви проведете його в достатку та любовних перемогах.

Рік Дракона дуже динамічний і результативний. Слід проявляти ініціативу, тоді Вам посміхнеться удача. Новорічний Дракон – істота активна та життєлюбна, тому слід проводите багато часу на природі. Це повинен бути дуже активний рік.

Дракони зовсім не тактовні, тому в новому 2012 ви можете не особливо стежити за язиком. Якщо будете вимогливими до оточення, але в той же час щедрими, отримаєте прихильність колег і друзів.

Позитивною якістю характеру Дракона є чутливість і сталість. Тому шлюби, зареєстровані в 2012 році, повинні бути надзвичайно щасливими.

Згідно зі східним гороскопом, Дракон – мудрий, професіонал в різних областях, а значить – щасливим рік видасться для науковців та людей, які працюють з ентузіазмом.

Пам'ятайте, дракон упертий і дратівливий. У цей рік багато хто буде довго коливатися, перш ніж прийняти важливі рішення.

Стрічка новин