У міліції Полтавщини – новий очільник

Попередній керманич правоохоронців Олександр Рудяк призначений начальником ГУ МВС України у Львівській області. На його місце прийшов Едуард Вікторович Федосов, який до цього обіймав посаду начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.

Представляв в актовій залі УМВС особовому складу полтавської міліції нового очільника профільний заступник Міністра Дмитро Ворона. Відповідним наказом від 28 грудня поточного року начальником УМВС нашої області призначено Едуарда Вікторовича Федосова. Його попередник – Олександр Рудяк – очолюватиме міліцію Львівщини.

/Дмитро Ворона, заступник Міністра внутрішніх справ України

Він залишає область у гарному стані. Показники - одні з кращих в Україні, тому я радий такому його просуванню вгору./

Вже нинішній очільних полтавських стражів порядку до цього очолював Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Я не приховую, вже років 7-8 як проїздив по території Полтавської області, навіть подумати не міг, що буду тут працювати. А так, можна сказати, що мрія моя збулась. Від початку хочу сказати, що революцій ніяких я проводити не буду, у людей має бути впевненість у завтрашньому дні./

Всі інші питання, зазначив Едуард Федосов, будуть вирішуватися у робочому порядку.

Стрічка новин