Камерний оркестр обласної філармонії в переддень новорічних свят дав ексклюзивний концерт в Галереї мистецтв

Нові варіації «Зими» Вівальді та сольні партії скрипальки з Німеччини не змогли залишити байдужими нікого з присутніх слухачів.

Музика оркестру завжди викликала у людей сильні емоції. В залежності від концерту, який звучить, це може бути розслаблення або, навпаки, емоційна напруга. Концерт, який дав Полтавський камерний оркестр обласної філармонії, мав на меті викликати у присутніх слухачів відчуття наближення новорічних свят та створити позитивний зимовий настрій. Музика Вівальді саме на це і розрахована, тому не сподобатись виступ музикантів публіці просто не міг.

/Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

Буде тематична і новорічна, і різдвяна тематика, концерт буде цікавий. Буде він цікавий ще й тим, що на нього в нас запрошені гості: студентка Київської академії мистецтв Марія Костіна, а також аспірантка Мюнхенської консерваторії Олександра Федосова. В програмі звучать твори різні, я думаю всім сподобається і буде цікаво./

І дійсно, музика Вівальді в стінах Галереї мистецтв цього дня звучала по-новому, адже сольна партія виконувалась не на скрипці, а на флейті.

/Марія Костіна, студентка Київської академії мистецтв

Це буде перекладення дуже гарного флейтиста, прозвучить у флейтовому виконанні - це буде нове. Це вперше вона так звучатиме, адже ці ноти нещодавно з'явилися в Україні і таке виконання додасть нових тембрових фарб. Це буде цікаво почути./

Інша запрошена гостя з Німеччини так само, як і Марія Костіна, свою музикальну кар'єру розпочала в Полтаві. До мрії грати за кордоном, говорить дівчина, йшла дуже довго і дуже багато для цього працювала.

/Олександра Федосова, скрипалька, студентка Мюнхенської консерваторії

В мене була рекомендація від Хітона Крамара. Він дав мені рекомендацію в Лос-Анжелес, я поїхала на фестиваль, познайомилась з європейськими музикантами, дізналась, як вступити, готувалась і вступила./

Музика, сповнена радості та умиротворення, розливалась цього вечора в виставковій залі. Байдужим і засмученим не залишився ніхто з присутніх. А після такого концерту новорічні свята здаються ще яскравішими та ближчими.

Стрічка новин