Новорічне свято від дітей і для дітей підготували вихованці Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості

На костюмованій виставі з піснями та конкурсами побувала й наша знімальна група.

Кожного року вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості спільно зі своїми викладачами готують для всіх дітей Полтави та для себе новорічний концерт. Традиційно ці заходи проходять у вигляді театралізованих вистав. Не відходили від традицій і в цьому році.

/Валентина Дрозд, директор Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості

В цьому році дітьми та працівниками була підготована казка. В Новорічній казці «Пригоди Маші» задіяні всі творчі колективи: ансамбль танцю «Барвінок», художній колектив «Акцент», всі ті, хто бере участь у всіх міських заходах./

Діти, які беруть участь у виставі, – дуже активні та артистичні. Вони ще до початку концерту вже як справжні професійні актори ввійшли в образ і навіть в спілкуванні намагаються відповідати характеру своїх героїв.

/Маша Оліченко, грає роль Маші у виставі

Мені подобається Маша тим, що вона дуже жвава, хороша, вона просто прекрасна./

/Катя і Дарина, грають ролі Міші та Лисички-сестрички

- Я друг Маші, я дуже її люблю і завжди їй допомагаю, а ось моя конкурентка, яка викрала посох

- Насправді ми з вовчиком викрали посох з подарунками тільки для того, щоб втілити свої бажання. Але нас обов'язково пробачать і ми будемо разом веселитися./

Саме так і сталося. Спільними зусиллями Маші та ії друзів-казкових героїв новорічна казка закінчилась гарно для всіх, а конкурси, які Маша проводила з усім залом, додали ефекту участі в дійстві. Тож під кінець казки весь зал перетворився в акторів і безпосередніх учасників новорічних подій на сцені.

Стрічка новин