Слідом за Україною вже і область має головний фінансовий документ

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/rcql2B2tgP8Jy

Бюджет обласники не називають традиційно напруженим, навпаки: вселяють оптимізм. Більше про статті витрат документу і питання, що розглядалися на позачергової, 9-ї сесії облради 6-го скликання, – наш наступний матеріал.

Із 120-ти депутатів-обласників на пленарне засідання 9-ї позачергової сесії облради 6-го скликання зібрали не всіх, однак, квота була, тож приступили до порядку денного. Першим питанням одностайно погодили внести зміни до головного фіндокументу області на рік поточний – через зміни у субвенціях. Потому – розгляд ключової програми Полтавщини – економічного і соціального розвитку області на 2012 рік і основні напрями на 2013-14 роки. Документ, зазначалось на сесії, в рамках відповідної державної програми і є логічним продовженням минулорічної, яку виконали майже за всіма макроекономічними показниками. Тут – все обрахували по ризиках, критеріях ефективності і основних напрямах роботи, як-то підвищення добробуту, зростання доходу населення, підвищення рівня зайнятості.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Розвиток внутрішнього ринку, підтримка місцевого товаровиробника та створення необхідної умов розвитку товарів масового вжитку, поліпшення умов життєдіяльності громадян та забезпечення широкого доступу населення до якісної освіти, охорони здоров'я, соціальних послуг, покращення охорони навколишнього середовища/

Вперше за всю історію, говорить Олена Адамович, до проекту рішення був введений додаток про інвестиційну складову – майже 500 проектів.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Це більше 4 млрд гривень коштів. Це зарплати, нові робочі місця, це ті ж надходження до обласного бюджету/

Потому – до головного фіндокументу на наступний рік. Більшістю голосів його затвердили в загальному обсязі, сумі 2 млрд. 580 млн грн.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Бюджет 2012 року більший на 388 млн.грн, це майже 19% від попереднього - це вселяє оптимізм. Всі захищені статті бюджета закладені/

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

У нас є лишки із цього року, тож у 2012 році є всі сподівання гарно попрацювати і з початку року профінансувати ті статті, які цього набільше потребують, - соціальна сфера, освіта і медицина/

Ці 3 напрямки, зазначають фахівці, залишаються у пріоритеті і надалі.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської ОДА

В наступному році продовжиться програма освітянська 13 млн грн передбачено на придбання лабораторно-демонстративного обладнання для 17-ти кабінетів природничо-математичних дисциплін, придбання 25 навчальних комп'ютерних комплексів для ЗОШ, 14-ти шкільних автобусів для перевезення учнів/

Більше 450-ти млн спрямують на галузь охрони здоров'я. Це, здебільшого, зарплати, комунальні послуги та енергоносії, капвидатки, будівництво перинатального центру, 3-ї черги протитуберкульозного диспансеру.

Обласники радіють із того, що встигли прийняти бюджет 2012-го у році поточному. Так працювати буде значно легше.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Удосконалювати документ можна буде і в процесі роботи, за рахунок перевиконання приймати до нього зміни/

Серед інших питань – прийняли до спільної власності діагностичний центр, що сусідствує із 4-ю міською лікарнею.

У різному – кілька заяв і привітань колег-депутатів з новорічними святами і наче сніг на голову – новина від очільника Полтавської міліції.

/Олександр Рудяк, начальник УМВС України в Полтавській області

Мені запропонували очолити міліцію Львівщини/

Від Олександра Рудяка депутатам – вдячність за плідну співпрацю, натомість йому – нагорода від облради із годинником.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію