І через 4 години після старту обласної розпочалось пленарне засідання і міської сесії

Запитань втричі більше, ніж в обласників, витраченого часу – удвічі менше. Серед головного – місто має головний фіндокумент на наступний рік.

Саму 17-ту позачергову сесію міськради 6-го скликання відкрили о 10-й годині ранку, розпочали пленарне засідання о 14-й. Першим питанням внесли зміни до нинішнього бюджету, потому – кілька технічних питань і проект бюджету міста на наступний, 2012 рік. Його видатки більші на 14%, ніж у 2011 році, і обраховані у загальній сумі майже 865 млн. гривень.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

На утримання закладів освіти – 260,8 млн.грн. Зазначені кошти розподілені управлінням освіти серед загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів комунальної власності із врахуванням кількості вихованців та учнів. На галузь охорони здоров'я буде спрямовано 184 млн 244 тис.грн./

На соцзахист і соцзабезпечення – 13,3 млн. гривень, на культуру – 35,5, на фізичну культуру і спорт – майже 10. Галузі ЖКГ цьогоріч перепаде маже 34 мільйона гривень, із них на благоустрій міста і ремонт доріг – 29 і майже 14 млн відповідно. Втім, серед депутатів були й ті, хто «проти» такого проекту рішення.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради

Ставка по відрахуванню прибутку від діяльності комунальних підприємств закладена 0. Я пропоную цю ставку встановити на рівні 85% від прибутку діяльності КП, що дасть можливість нам додатково до бюджету залучити 5-6 млн. гривень. Ці кошти направити на реалізацію регіональних програм міської ради/

Опозиційників не підтримали і більшістю голосів затвердили – Полтава зустрічатиме Новий рік із новим бюджетом. Серед інших питань затвердили і програму соціального забезпечення і соцзахисту «Турбота».

/Ольга Борисенко, заступник Полтавського міського голови

На 2012 рік передбачено 3 основні розділи: працевлаштування соціально незахищених верств населення, поліпшення стану медичних, культурних та інших видів обслуговування. Загальна сума, передбачена на реалізацію програми, - 3,5 млн. гривень/

І наостанок депутати розглянули кілька технічних питань, пов'язаних із ліквідацією районних відділів освіти і 2 додаткових. Після останньої у цьому році міської сесії традиційної мерської прес-конференції не було.

Стрічка новин