Головні лікарі медичних закладів міста працюватимуть на своїх посадах іще 5-ть років

Про це повідомив на останній в цьому році медичній раді очільник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов. Більше про розглянуті на засіданні питання знають наші журналісти.

Про санепідрежим, рівень захворюваності на грип та ГРВІ і інші питання говорили на плановому засіданні медради міста. Розпочали із приємного – привітань до новорічних свят і новин.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

Я хочу повідомити всім працівникам галузі, що головні лікарі працюватимуть іще 5 років. На такий термін із ними уклав договір міський голова, тож вони працюватимуть на благо нашого міста/

Потому – заслухали звіт про роботу «Клініки, дружньої до молоді» і розглянули питання захворюваності на грип та ГРВІ. Ситуацію у місті нині називають спокійною.

/Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК

На сьогоднішній день чи то погода сприяє, але я хочу заспокоїти полтавців, що епідпоріг ми не перевищили, у нас навіть є зазор на 5-10% і, що приємно, те, що ми спостерігаємо, – це зменшення захворюваності серед дитячого населення/

Наразі в Полтаві ні грипу, ні ускладень не реєструють. Щодо питання санепідрежиму, його у лікувально-профілактичних закладах намагаються дотримуватись протягом всього року. На ці цілі, тобто, придбання необхідних засобів гігієни і санітарії, лікарні профінансовані в достатній кількості.

Стрічка новин