Передноворічне свято влаштували для дітей в Ленінському районі

Костюми, пісні, подарунки та все, що потрібно для того, аби подарувати радість дітям. Більше про Новий рік у Ленінському районі знає Віталій Артамонов.

Новорічні свята – завжди приємна пора: діти ще вірять в казку, а дорослі з радістю готові їм цю казку подарувати. Так і в Ленінському районі. Тут для дітей всіх пільгових категорій упродовж всього року влаштовують цілу низку акцій: для дітей збирають одяг, іграшки та солодкі подарунки.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського РВК

У нас це вже йде гарною традицією. Діти чекають на ці свята. Тут зібралось багато дітей, для них підготували багато подарунків. Ми збираємо для них іграшки, одяг: взимку - зимовий, влітку - літній/

Так було тут і цього разу. Від подарунків, які для дітей зібрали небайдужі жителі Полтави, було навіть тіснувато у великому залі. Аби додати новорічного настрою, до дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька, які розважали діток конкурсами та цікавими номерами. Та й сама малеча показала Діду Морозу та всім присутнім свої таланти. Вони співали, танцювали, розігрували сцени – робили все для того, аби цей вечір став справжньою передноворічною казкою.

Стрічка новин