За вікном – зима, а ми продовжуємо жити з комарями і запахом каналізації та нечистот

Таке звернення надійшло до редакції нашого каналу від мешканців багатоповерхівки по провулку Комісарівському,12. За словами людей, вони живуть, наче на пороховій бочці: будинок фактично стоїть у воді, тож, переконані люди, не виключено, що він може просто впасти.

Ні біля будинку, ні у будинку знаходитись неможливо, нарікають мешканці багатоповерхівки по провулку Комісарівському,12. Люди говорять: останнім часом їх незмінний сусід – вода. Там – і нечистоти, і каналізація, і комарі на додачу.

/Людмила Климко, мешканка будинку по пров.Комісарівському,12

Проб'ють аварійкою, вода піде, проходить 2 дні – і знову те саме. Комарі обліпили все до 7-го поверху, запах стоїть у під'їзді/

Люди говорять: у минулому році тут робили ремонт – замінили труби. Однак, бажаного результату – сухості – у підвалах не дочекались. Мешканці перших поверхів страждають за подвійним тарифом.

/Лариса Григор'єва, мешканка будинку по пров.Комісарівському,12

В туалет неможливо сходити, там ніякий дезодорант не рятує. І у квартирі запах стоїть, неможливо знаходитись. Провітрювати теж не можу, воно все на перший поверх із душників йде/

Цього разу, кажуть люди, запросили і телебачення, і двічі – комунальників.

/Людмила Климко, мешканка будинку по пров.Комісарівському,12

Приїхали, почистили. Наступного дня привезли хлорку, позасипали все. Чеез 2 дні - знову ллє/

У 4-му ГЖЕДі говорять: про проблему знають і постійно контролюють її. Роботу свою за необхідності виконують, однак, пояснюють, будинок знаходиться на плавунах, тож такої ситуації – практично не уникнути. Крім того, зазначила у телефонній розмові очільниця 4-го ЖЕО, з цього будинку збирають свою фотосесію – із витягнутих із забитої каналізації ганчірок, огірків і капусти. Нині ж, говорять, навіть побоюються уявити, що буде після свят. До того ж, зазначають, саме цей будинок входить до рекордсменів за кількістю неплатників: загальна заборгованість по ньому становить 64 тисячі гривень.

Стрічка новин