Українська соціал-демократична партія, один із засновників Блоку Юлії Тимошенко, обрала нового лідера

Восьмий з’їзд УСДП пройшов у Києві минулої п’ятниці. Партію очолила народний депутат Наталія Королевська. Також до партії увійшли члени фракції БЮТ Євген Суслов та Олексій Логвиненко.

Українська соціал-демократична партія є однією з найстаріших партій України. До складу Блоку Юлії Тимошенко соціал-демократи ввійшли ще в 2001 році. Делегати з’їзду зібралися в конференц-залі столичного спорткомплексу «Олімпійський». Під час виступів партійців на великому екрані демонстрували відео з мітингів опозиції, кадри судів та арештів опозиційних лідерів - Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, багаторічного лідера УСДП Євгена Корнійчука, обшуку в будинку депутата від БЮТу Євгена Суслова. Євген Корнійчук наголосив, що партії-партнери в складі БЮТ завжди підтримували один одного у важку хвилину. Сьогодні, за його словами, настав час, коли яскраві та впливові політики з «Батьківщини» підтримали УСДП.

/Корнійчук

Нашій партії потрібен сильний лідер, здатний повести людей за собою. І такий лідер є. Я глибоко переконаний, що таким лідером в Україні є Наталія Королевська. Вона відома не тільки як активний член Блоку Юлії Тимошенко і близький соратник Юлії Володимирівни. Вона є визнаним лідером громадського суспільства/

Рішення про обрання Наталії Королевської головою партії було прийнято делегатами одноголосно. На думку самої Королевської, опозиція має запропонувати українцям союз оновлених політичних сил, з новою енергією, свіжим поглядом на майбутнє та чітким планом дій.

За словами народного депутата, напередодні з’їзду вона відправила листа Юлії Тимошенко, в якому описала ситуацію, що склалася, та проконсультувалася з одним з керівників «Батьківщини» Олександром Турчиновим і разом вони прийшли до висновку, що УСДП потрібна підтримка та підсилення. Своєю основною метою новий лідер УСДП вважає посилення партії та Блоку Юлії Тимошенко загалом. А головні завдання БЮТ, як і раніше, залишаються незмінними - це звільнення Юлії Тимошенко та створення у майбутньому парламенті демократичної більшості.

/Королевська

Я считаю, что наша главная цель и наша главная задача сегодня - это сделать все возможное и невозможное для того, чтобы освободить Украину и освободить Тимошенко. Для того, чтобы лидер, который сегодня является реальной альтернативой действующей власти, была на свободе, а политики, которые ее поддерживают, могли вести чесную, справедливую и последовательную кампанию. Я верю и знаю, что у нас это получится/

За словами Наталії Королевської, настав час надати нового звучання цінностям соціал-демократії, яка базується на трьох принципах - свобода, справедливість, солідарність. УСДП стане сучасною європейською партією - активної, прямої, громадянської дії, запевнила вона журналістів під час прес-конференції після з’їзду.

Стрічка новин