В обласному театрі імені Гоголя сьогодні стартувала губернаторська ялинка

Цим заходом в області фактично розпочали ряд новорічно-різдвяних привітань малечі. Першими на свято до Діда Мороза та Снігуроньки запросили пільговиків із усіх районів регіону. Поринули із малечею у казку і наші журналісти.

Більше тисячі дітей із усіх районів області запросили на губернаторську ялинку. Першими поринули у Новорічну казку ті малюки, яких звикли називати особливим контингентом – сироти, позбавлені батьківського піклування.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Влада повинна дбати про дітей тих, хто фактично буде творити майбутнє незалежної України. Тому для них - особлива увага у такі особливі дні/

На сцені ж – кращі художні колективи області. До своїх однолітків – із новою програмою, костюмами, посмішками і гарним настроєм.

/Бліц артистки

Я хочу, аби у них з'явився гарний настрій після нашого виступу, ми старалися/

Крім святкової програми для всіх запрошених – і традиційні солодкі подарунки. Це, говорять обласники, фактично старт новорічно-різдвяних масових заходів.

/Володимир Мирошниченко, начальник ГУ освіти і науки Полтавської облдержадміністрації

30 числа також буде захід для вихованців інтернатних закладів області, але вже не в обласному, а в Ляльковому театрі/

Крім цього, фактично до 13-го січня наступного року, говорить Володимир Мирошниченко, в обласних закладах щоденно триватимуть новорічні ранки, розраховані на різні вікові категорії. Казки для малечі, свято зустрічі Нового року – для середнього шкільного віку і для випускників – дискотеки. Свят, переконують, вистачить на всіх.

Стрічка новин