Святкували сьогодні і в Галереї мистецтв

Понад 200 дітей розважалися під новорічною ялинкою з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями на святі, яке організував Фонд захисту та підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби.

До Нового року залишилося зовсім трішки, і доки батьки роблять останні закупки, діти теж готуються до свята – вивчають новорічні вірші.

Багато роботи і у Фонду захисту та підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Незважаючи на те, що вже майже рік, як Фонд працює без свого засновника, діти Полтавщини не залишаються поза увагою цієї організації.

/Анатолій Лобач, директор Фонду захисту та підтримки талановитих дітей ім. Анатолія Кукоби

Направленість діяльності Фонду залишилась такою ж – це підтримка талановитих дітей, дітей обдарованих, дітей, які потребують опіки, це заходи для малозахищених дітей, ми проводимо заходи для інвалідів, для першокласників/

Ось і цієї гарячої пори Фонд захисту та підтримки талановитих дітей влаштував традиційний Новорічний ранок, який змогли відвідати понад двісті маленьких полтавців. Тут на дітей чекали цікаві конкурси з призами, виступи творчих колективів та святкова дискотека. Розважали юних гостей казкові герої, персонажі улюблених мультфільмів, не обійшлося і без Баби Яги та піратів. Завітали на свято, звичайно, і VIP-персони будь-якого новорічного дійства – Дід Мороз зі Снігуронькою. Малечі такий новорічний концерт дуже сподобався.

/Бліци

– Мені подобається це свято, тут ігри, подарунки, мені все подобається

– Мені подобається Дід Мороз та Снігуронька, танцювати, співати/

Не обійшлося і без подарунків від Фонду, солодощі отримали всі запрошені діти.

Стрічка новин