Свій секрет створення новорічного настрою знають у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі

І для цього навіть не потрібні лісові красуні – ялинки, яких напередодні Нового року вирубують тисячами. Яку ж альтернативу пропонують екологи, дізнавалися наші кореспонденти на майстер-класі з виготовлення новорічних композицій «Збережи ялинку».

Щороку перед новорічними святами починається масове вирубування ялинок – таке ставлення до природи у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді вважають неприпустимим. Тут є своя альтернатива створенню святкового настрою.

/Людмила Сусахіна, заст. директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Ми пропонуємо замість натуральних ялинок використовувати штучні, і для прикрашання оселі використовувати новорічні композиції, які можна сьогодні побачити на нашій виставці. Для її виготовлення потрібні тільки гілки ялин, сосен або інших хвойних рослин/

Щороку у центрі проводяться майстер-класи з виготовлення новорічних композицій «Збережи ялинку». Тут дітей навчають не тільки створювати композиції, а й любити і берегти природу. Діти творчі уроки засвоюють добре.

/Бліци

- Так, вона корисна, бо нам не доводиться рубати дерева, адже є вже готове гілля і можна зробити самому

- Ми не будемо зрубувати ялинок і вбивати живу природу

- Я вважаю, що потрібно берегти природу, берегти дерева, щоб їх не вирубували. Мені це подобається/

Найкращі роботи, виготовлені дітьми на майстер-класах, візьмуть участь у новорічно-різдвяній виставці. І, можливо, принесуть не тільки естетичне задоволення, а й подарунки своїм авторам.

/Людмила Сусахіна, заст. директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

У межах цієї акції є обласний конкурс «Збережи ялинку», і проводить Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція». Кращі з цих робіт ми відправляємо на Всеукраїнський конкурс, а переможці отримують путівки в табір «Юннат», що у Києві/

Стрічка новин