Мешканка будинку по вулиці Пушкіна 31/25 кожен дощ зустрічає з мисками та відрами

Дах в будинку знаходиться в настільки поганому стані, що не витримує навіть найменших дощів. Обіцяного ремонту жінка чекала рік, але так і не дочекалася. Чи має шанс пенсіонерка отримати до Нового року подарунок у вигляді відремонтованого даху – спробували дізнатись наші журналісти.

Кожного разу, коли на небі з'являються дощові хмари, Інна Петрівна дістає миски та відра, адже жінка прекрасно знає – якщо піде дощ, обов'язково зі стелі закапає. В такому становищі мешканка будинку по вулиці Пушкіна 31/25 живе вже рік.

/Інна Іцкова, мешканка будинку по вул. Пушкіна 31/25

Рік тому, десь в грудні місяці, був сильний дощ і в мене почала вода затікати в квартиру, доводилось постійно вимочувати воду і всю зиму була відчинена кватирка, аби вивітрився цей запах/

Жінка проживає сама, пенсіонерці вже 83 роки, і власними силами зробити бодай якийсь ремонт вона не може. Зверталась, говорить, і до ЖЕДУ, і до житлово-комунального управління, і до мера на гарячу лінію телефонувала.

/Інна Іцкова, мешканка будинку по вул. Пушкіна 31/25

Ходили но начальника міськжилуправління, щоб зробили хоча б тимчасовий ремонт, але це все було безрезультатно/

Після численних скарг та заяв жінці все ж пообіцяли зробити ремонт даху у 3 кварталі 2011 року. Інна Петрівна говорить: навіть підрядник приходивив та оцінював обсяг робіт. Але коли обіцяні терміни збігли, жінка знову почала телефонувати до ЖЕДу та інших установ, але знову не отримала позитивної відповіді. В ЖЕДі № 4, що обслуговує цей будинок, нам повідомили: дійсно ця квартира була включена до плану поточного ремонту на 3 квартал 2011 року, але після всіх обмірів стало зрозуміло, що обсяг робіт, які потрібно виконати, перевищують 10% від загальної площі квартири, і тому це помешкання було перенесено в першу чергу капітального ремонту на рік 2012. Цю ж зиму жінці в будь-якому випадку доведеться жити за старим планом – з мисками та відрами.

Стрічка новин