Полтавські опозиціонери «проти» рішення апеляційного суду за так званою газовою справою Юлії Тимошенко

«Вирок, оголошений Юлії Тимошенко, – це політична помста Президента Януковича». Таку думку вже висловили опозиціонери різних рівнів, а комітет опору диктатури не визнає рішення апеляційного суду. Про це розповів сьогодні на прес-конференції очільник обласного осередку політсили «Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», Народний депутат України Вадим Петренко.

Нині опозиціонери різних рівнів висловлюють своє «проти» рішенню апеляційного суду за так званою «газовою справою» Юлії Тимошенко, який, нагадаємо, залишив без змін попередньо винесений вирок Печерським районним судом Києва 11 жовтня поточного року.

/Вадим Петренко, Народний депутат України, голова Полтавської обласної організації "ВО "Батьківщина"

Ми, безумовно, засуджуємо дії влади, дії Януковича і дії суда. Ми вважаємо, що це виклик всьому людству, українському народу. Ми прекрасно знаємо, що справа сфабрикована, жоден епізод не доведений/

Своє «проти», зазначає спікер, вже висловили і європейські лідери, і комітет опору диктатурі, до якого входить 10 опозиційних політичних сил.

Рішення апеляційного суду, певен Вадим Петренко, позбавило Україну держав-партнерів і поглибило існуючу в Україні кризу. В такому випадку, переконані прибічники опозиції, про інтеграцію до ЄС держава на наступні років 10 може забути. Ми залишилися фактично ні з ким, переконаний Вадим Петренко, оскільки перспектив щодо підтримки Росією – теж ніяких. Втім, на цьому опозиціонери зупинятися не планують.

/Вадим Петренко, Народний депутат України, голова Полтавської обласної організації "ВО "Батьківщина"

Будемо всіма законними силами намагатися витягнути з-за грат Юлію Тимошенко, аби вона як лідер опозиції брала участь у виборах, брала активну участь у суспільному житті на благо нашої країни/

Вадим Петренко зазначає, що попри винесений вирок, Юлія Тимошенко залишається прибічником того, аби Україна йшла шляхом наближення до Європи. Опозиціонери переконані: як тільки Європейський суд розгляне це питання, він поставить крапку у його вирішенні. Саме тоді, певен Вадим Петренко, буде надія, що «ВО «Батьківщина» як лідер опозиції буде брати активну участь у парламентських виборах 2012 року і матиме шанс здобути більшість голосів.

Стрічка новин