Неважливо, скільки вам років, у Новий рік всі чекають на диво

Справжню новорічну казку подарував мешканцям Полтави «Дельта Банк». Розваги, конкурси, солодкі подарунки і, звичайно, Дід Мороз зі Снігуронькою – для дітей, та розіграш цінних подарунків – для дорослих. Кому пощастило напередодні Нового року, знають наші журналісти.

Напередодні Нового року мрії здійснюються – іноді це диво, а часом чиясь турбота. Меценацтво – один із пріоритетних напрямків і у роботі Дельтабанку.

/Ольга Романенко, начальник Полтавського відділення №2 «Дельта Банку»

Чому ми це переслідуємо, тому що ми безпосередньо мешканці цього міста, ми не тільки працівники банку, і тому для нашого міста ми хотіли б творити, хотіли б вкладати. Вкладати у дітей, вкладати у спорт, вкладати у лікарні/

Цього разу вкладали у Святкову новорічну ялинку – найулюбленіше дитяче свято.

/Бліци

- Тому що воно веселе і гарне

- Снігуронька, Миколай, і дуже ще на Новий рік гарно

- Подарунки

- Тому що всякі подарунки, Новий рік, тому що цікаве це свято/

Снігуронька, Дід Мороз, символи наступаючого та року, що минає, – Дракон і Киця, і ще багато-багато цікавих розваг: вікторини, конкурси та святкова дискотека чекали на відвідувачів Новорічної ялинки, яку організував «Дельтабанк» для усіх охочих повеселитися та отримати гарні подарунки.

/Ольга Романенко, начальник Полтавського відділення №2 «Дельта Банку»

Ми запрошували в основному другий інтернат, ми запрошували дітей школи, садочки, запрошували наших клієнтів, запрошували мешканців нашого міста, тобто, це були бажаючі люди, які заходили до відділення, цікавились, бо всюди була реклама нашої новорічної ялинки, запрошували просто людей нашого міста/

І жоден не пішов зі свята без подарунку, продовжує пані Ольга: дітям – солодощі, а дорослим – розіграш призів від «Дельтабанку».

/Бліци

– Ми взяли участь у розіграші – це було дуже несподівано: «Дельтабанк» подарував нам сертифікат у «Фокстрот». Дуже дякуємо «Дельтабанку»

– «Дельтабанк» подарував мені картку «Фокстрот» на 400 гривень подарункову. Так що дякую, процвітання бажаю їм і всього найкращого. З наступаючим Новим роком!/

А після щирих побажань – фото на згадку про чудове новорічне свято.

Стрічка новин