Не забувайте про профілактику, в черговий раз нагадують працівники охорони здоров'я

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/8pL7UeUJgNSVA

Дотримання порад медиків, вживання виписаних фахівцями ліків дозволить знизити ризик повторного виникнення патологій. На майбутнє окрему увагу приділятимуть мозковому інсульту. Для цього навіть створили відповідну 4-ри річну міську програму. Більше про заходи, передбачені нею, і загалом небезпеку самої патології дізнавались наші журналісти.

Церебро-васкулярна патологія, не лякають, а констатують медики, – одна із найпроблемніших у сучасні клінічній медицині. Причиною всьому – високий рівень інвалідизації та смертності від недуги. Якщо говорити мовою статистики, мозковий інсульт вражає близько 6 млн осіб у світі, більше 100 тисяч – в Україні. В нашому місті на мозковий інсульт хворіє понад 700 чоловік. Із недугою боролись і раніше, на майбутнє, а саме в період з 2011 по 2015 роки, створили відповідну міську програму.

/Юлія Матвієнко, міський невролог

Метою даної програми є створення гідних умов лікування пацієнтів, проведення якісної і своєчасної діагностики для призначення правильного лікування, а також підвищення рівня поінформованості населення в питанні запобігання інсульту/

Серед пріоритетних завдань, зазначає Юлія Матвієнко, – придбання необхідно обладнання, співпраця із громадськими організаціями та іншими лікувально-профілактичними закладами міста. Медики радять: слід вже нині починати дбати про профілактику самостійно. Її поділяють на 2 види: первинна і вторинна, тобто, заходи до патології і після неї, аби унеможливити повторну появу.

/Юлія Матвієнко, міський невролог

Основним заходом профілактики є все ж таки первинна профілактика. Це є відстеження рівня тиску, це вживання тих препаратів, які були призначені сімейними лікарями, терапевтами, ендокринологами/

Крім того, продовжує фахівець, і традиційна «шкідлива трійка» – паління, алкоголь і наркотики, вони – серед основних причин виникнення означеної патології.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію